2 czerwca 2020

Budowanie treści w internecie

Chcąc sprzedawać jakiś produkt, bądź usługę w internecie trzeba zastanowić nad przekazem. Niestety w sieci mamy teraz nadmiar treści, które tylko przeskakują nam przed oczami. Na każdej stronie możemy przeczytać coś nowego, innego. Czegoś, z czym do tej pory nie mieliśmy styczności. Przez to większość ludzi nie czyta kompletnie nic.

Zobaczą oni najczęściej obrazek, który jeśli ich zainteresuje, to są w stanie przeczytać tytuł. W następnej kolejności mogą przejść do początkowej treści artykułu. Na co dzień każdy z nas czyta coraz mniej, zwłaszcza w internecie. Im mniej tekstu, tym lepiej.

Dla większości osób mogłoby go nie być w ogóle. W tworzeniu treści do internetu, a w szczególności działaniach marketingowych zależy nam przede wszystkim na tym, żeby te treści docierały do odbiorcy i były przez niego z przyjemnością konsumowane. Twórcy stron mogą przyśpieszyć czytanie tylko poprzez wdrożenie krótkich akapitów, bardzo interesującego wstępu i jeszcze bardziej intrygującego tytułu. Bez tych zasad może być ciężko aby zaistnieć w sieci.

Dodaj swój komentarz

Your email address will not be published.