Szukaj

naszefirmy.pl


Budowlana

linki bezpośrednie

Hydraulika siłowa

linki bezpośrednie

Piaskowanie

linki bezpośrednie

Podajniki taśmowe - producent

linki bezpośrednie

Pneumatyka hamulcowa

linki bezpośrednie

Skupy złomu

linki bezpośrednie

Szklarstwo

linki bezpośrednie

Wyburzenia

linki bezpośrednie

Cennik wpisów w dziale Branże. Dotyczy jednego wpisu. Wpisów można mieć więcej niż jeden.Link Tekstowy na stronę - nazwa firmy, adres strony, kilka haseł - zamieszczony w wybranej branży. Tu, w miejscowości, albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży, do wyboru. Kosztuje na jeden rok 150,00 zł.

Link Graficzny na stronę zamieszczony w miejscowości albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży. Kosztuje na cały rok jedynie 150,00 zł. Obejmuje: jedną, pojedynczą grafikę. Można też mieć trzy obok siebie albo cztery obok siebie. Link z czterech albo z trzech grafik obok siebie kosztuje 250,00 zł na jeden rok.
 
Wpis Adresowo - Ofertowy. Zamieszczony w miejscowości, albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży. Kosztuje na cały rok 300,00 zł. Obejmuje: nazwa firmy, adres, telefony, adresy stron www, adresy e-mail, link na mapkę, kiedy czynne, ofertę, jedną grafikę.

Link bezpośrednio na stronę z menu rozszerzanego, z danej branży/województwa/lub miejscowości, do wyboru - 1200,00 zł. na jeden rok. Do tego linka jest też  wpis ofertowy z jedną grafiką w miejscowości pod wybraną branżą/kategorią. 

Uwaga ważne. Prosimy o terminową wpłatę. Zastrzegamy sobie prawo do blokowania nieopłaconych wpisów - wszystkiego poza nazwą firmy i dopisania przy nazwie powodu blokady wpisu.