Szukaj

naszefirmy.plCennik wpisów w dziale Branże. Dotyczy jednego wpisu. Wpisów można mieć więcej niż jeden.Link Tekstowy na stronę
- nazwa firmy, adres strony, kilka haseł - zamieszczony w wybranej branży. Tu, w miejscowości, albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży, do wyboru. Kosztuje na jeden rok 150,00 zł.

Wpis Tekstowy Adresowy. Zamieszczony w miejscowości albo w województwie albo na stronie głównej danej branży. Kosztuje na cały rok 200,00 zł. Obejmuje: nazwa firmy, adres, telefony, adresy stron www, adresy e-mail, link na mapkę, kiedy czynne.

Wpis Tekstowy Adresowo- Ofertowy. Zamieszczony w miejscowości, albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży. Kosztuje na cały rok 300,00 zł. Obejmuje: nazwa firmy, adres, telefony, adresy stron www, adresy e-mail, link na mapkę, kiedy czynne, ofertę.

Link Graficzny zamieszczony w miejscowości albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży. Kosztuje na cały rok jedynie 150,00 zł. Obejmuje: jedna, pojedyncza grafika. Mniejsze grafiki też są.

Do wpisu tekstowego można dokupić grafikę. 

Wpisy w większych miejscowościach albo gdy wpisów w miejscowości jest więcej niż trzy mogą być zamieszczane na konkretnych ulicach/w dzielnicach.

Uwaga ważne. Prosimy o terminową wpłatę. Zastrzegamy sobie prawo do blokowania nieopłaconych wpisów - wszystkiego poza nazwą firmy i dopisania przy nazwie powodu blokady wpisu.