naszefirmy.pl

Cennik wpisów w dziale Branże. Dotyczy jednego wpisu. Wpisów można mieć więcej.


Link Tekstowy na stronę - nazwa firmy, adres strony/link, kilka haseł - zamieszczony w jednej branży. Tu, w miejscowości, albo na stronie głównej województwa, albo na stronie głównej danej branży. Do wyboru. Kosztuje na jeden rok 150,00 zł. Wyróżnienia dopłata 50,00 zł. 

Wpis Tekstowy Adresowy.
Zamieszczony w wybranej branży, tu w miejscowości. Kosztuje na cały rok 250,00 zł. Obejmuje: nazwa firmy, adres, telefony, adresy stron www, adresy e-mail, link na mapkę, kiedy czynne.

Wpis Tekstowy Adresowo- Ofertowy
 Kosztuje na cały rok 350,00 zł. Obejmuje: nazwa firmy, adres, telefony, adresy stron www, adresy e-mail, link na mapkę, kiedy czynne, ofertę. Zamieszczony w wybranej branży, tu w miejscowości. 

Link Graficzny
zamieszczony w miejscowości. Kosztuje na cały rok jedynie 150,00 zł. Obejmuje: jedną, pojedynczą grafikę jako link.

Jedna, pojedyncza grafika do wpisu tekstowego, obok tekstu - 50,00 zł. 
Jeden wpis tekstowy to maksymalnie cztery grafiki: jedna pojedyncza, dwie obok siebie, trzy w rzędzie, cztery w rzędzie. 

Dla większej ilości opisów, grafik są podstrony. Podstrona to osobna strona jako wpis albo na osobnym adresie, na przykład: nazwafirmy.naszefirmy.pl. Cena rocznej podstrony zaczyna się od:
250,00 zł za podstronę z opisem i kilkoma grafikami, 
500,00 zł za podstronę z opisem i kilkunastoma grafikami. 
Podstronę można mieć też na pół roku. Wtedy połowa ceny. Podstrona to dobry wybór gdy nie ma się własnej strony internetowej. Albo, gdy ma się stronę internetową ale chce się też mieć jeszcze dodatkową - dla zasady, dla większej oglądalności, dla dodatkowego wsparcia strony podstawowej i dla udostępnienia informacji przez inny adres www gdy, na przykład, własny adres jest trudny do zapamiętania. 

Wpisy w większych miejscowościach, albo gdy wpisów w miejscowości jest więcej niż trzy, mogą być zamieszczane na konkretnych ulicach/w dzielnicach.

Uwaga ważne. Prosimy o terminową wpłatę. Zastrzegamy sobie prawo do blokowania nieopłaconych wpisów - wszystkiego poza nazwą firmy i dopisania przy nazwie powodu blokady wpisu.
Szukaj